PROČ S NÁMI

PODÁME VÁM PŘEHLEDNÉ INFORMACE

Otázka bydlení je jednou z nejzákladnějších věcí, jakou v našich životech řešíme. Proto je velice důležité vše řádně promyslet a získat seriozní informace o možnostech nejvhodnějšího způsobu financování od objektivních zdrojů.

NIC NÁM NEPLATÍTE

V ČR spolupracujeme se všemi bankami, poskytujícími klientovi výhodné podmínky v oblasti financování hypotečních úvěrů. Jsme placeni provizemi z bank za ročně realizované obraty a od klientů při standardním řešení nepožadujeme žádné peněžní prostředky za poskytované služby.

ŠETŘÍME VÁŠ ČAS A PENÍZE

Jelikož problematika hypotečních úvěrů je poměrně složitá a časově náročná, doporučujeme tuto činnost přenechat odborníkům, kteří Vám ušetří nejen spoustu peněz, ale i času a námahy.

OBJEKTIVNÍ VÝBĚR ZE ŠIROKÉ NABÍDKY PRODUTKŮ

Díky širokému portfoliu nabízených hypotečních produktů a dobrým vztahům s našimi partnery v jednotlivých bankovních domech, jsme schopni nabídnout našim klientům individuální a seriózní přistup při objektivním výběru a posouzení nejvhodnějšího hypotečního produktu.

NEJVÝHODNĚJŠÍ PODMÍNKY NA TRHU

V současné době realizujeme prostřednictvím našich partnerů značné obraty, díky kterým jsme schopni nejen čelit tlaku konkurence z řad externích, rádoby „hypotečních poradců“, ale jsme schopni našim klientům nabídnout skutečně nejvýhodnější podmínky na trhu a exkluzivní úrokové sazby, které v současné době český trh vůbec nabízí.

JSME FLEXIBILNÍ

Jsme schopni řešit nestandardní situace, které mohou mnohdy i u dobrých klientů znamenat stopku v úvěrování od hypotečních bank. Respektujeme Váš čas a přizpůsobíme termín schůzky Vašim potřebám.

SERIOZNÍ A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Nabízíme našim klientům a partnerům individuální a seriozní přístup, založený na maximálním uspokojení jejich úvěrových potřeb. Proto od nás můžete odcházet skutečně se zdviženou hlavou a s pocitem vítězství.

-v internetovém marketingu spolupravujeme-